O firmie

Bio-Energetyka Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2012 roku. Od początku interesowały nas szeroko rozumiane odnawialne źródła energii i możliwość ich wykorzystania, z korzyścią dla ludzi i środowiska naturalnego. Bazując na doświadczeniu udziałowców na początku skupiliśmy się na projektowaniu i budowie biogazowni rolniczych na terenie całego kraju. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę, dzięki czemu, dziś możemy zaproponować oprócz biogazowni rolniczych, również energooszczędne budownictwo jednorodzinne.

Staramy się dostarczyć naszym klientom rozwiązania bardzo dobre w akceptowalnej cenie, ale atrakcyjna cena musi być wynikiem dobrego planowania, wykorzystania nowoczesnych rozwiązań i możliwości, a nie skutkiem oszczędności na jakości dostarczanych materiałów czy urządzeń.

Budowane przez nas biogazownie – dzięki rozwiązaniom – które ciągle ulepszamy, oferują trwałość i funkcjonalność, pozostając atrakcyjne cenowo i produkcyjnie wydajne.

Domek jednorodzinny – który proponujemy – wykorzysta energię elektryczną, którą wyprodukuje latem instalacja fotowoltaiczna na jego dachu, do ogrzania go przez całą zimę. Instalacje te nie podniosą ceny domu, bo mając je – możemy zrezygnować z komina, kotła gazowego, grzejników, pomp i rur.

• Nasi specjaliści służą Państwu, swoją wiedzą, od momentu w którym zaczną się Panstwo zastanawiać nad celowościa inwestycji, czy gotowością na nią.
• Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.