Instalacje fotowoltaiczne - Koszalin

panele fotowoltaiczne
fotowoltaika koszalin
Panele fotowoltaiczne
panele słoneczne koszalin

instalacja fotowoltaiczna, TAK, to się opłaca !
Osiągalna rentowność może sięgnąć nawet 13% w skali roku.

4 panele o mocy 280W każdy4 panele o mocy 280W każdy
Roczna produkcja prądu1120 W x 1000 godzin = 1120 kWh
Cena zakupu energii z sieci 0,70 zł
Koszt PROSUMENTA – opust20%
Cena energii po opuście0,7 – 20% = 0,56 zł
Wartość wyprodukowanej energii el.1120 kWh x 0,56 zł = 627,20 zł
Koszt zakupu instalacji za 1 kW z montażem4800 zł brutto
RENTOWNOŚĆ627,2 / 4800

13,1 %
Instalacja zwraca się po 8 latach

Panele fotowoltaiczne 2

Instalacje fotowoltaiczne

To doskonały sposób na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. Instalacje fotowoltaiczne coraz częściej pojawiają się nie tylko w firmach, ale również polskich domach. W naszej ofercie można znaleźć panele, ogniwa, a także baterie słoneczne, które są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są trwałe oraz odporne i służą naszym klientom przez długie lata. Decydując się na takie rozwiązanie, pozytywnie wpływa się na ochronę środowiska naturalnego.

Panele fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne, a więc pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów praktycznie przez cały rok. Najważniejsze w tym przypadku jest przygotowanie odpowiedniego projektu systemu, który weźmie pod uwagę przede wszystkim zapotrzebowanie energetyczne konkretnego budynku. Zajmą się tym nasi eksperci, którzy posiadają niezbędną do tego wiedzę oraz doświadczenie, a więc można im w pełni zaufać.

Montaż fotowoltaiki

Możemy zaprojektować instalację dla niewielkiego domu jednorodzinnego czy ogromnego przedsiębiorstwa. Realizujemy montaż fotowoltaiki na terenie Koszalina oraz okolic. Warto zatem podjąć się współpracy z nami, ponieważ zajmujemy się obsługą klientów od A do Z.

Energia słoneczna jest bardzo opłacalna i nie wymaga spełniania uciążliwych i kosztownych formalności. Wystarczy złożyć wniosek o zmianę licznika na dwukierunkowy, a koszt wymiany pokryje zakład energetyczny. Co ważne, nasi klienci nie muszą martwić się o konieczność zmiany konstrukcji domu pod system. Ważne jest miejsce na dachu lub w gruncie, na którym można umieścić panele słoneczne. Nasi doradcy służą wsparciem również w tej kwestii, a więc zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów działania.